Про Нас

Ресторан швидкого харчування, де ключове слово — ресторан, а швидкість досягається за рахунок самообслуговування. Родзинка закладу — банкетний зал у класичному ресторанному стилі без зайвої помпезності.

Заслужена гордість ресторану «Ferma» — виключно смачні страви європейської кухні. При відносно невисокий цінах — чималі порції. Різноманітність салатів, перших страв, гарнірів та страв з м’яса і риби… А пельмені, вареники, сирники та млинці нікого не залишать байдужими! І вже якщо Ви вибрали якусь страву, будьте впевнені — Вам сподобається! Тут готують на совість і з душею.

Якщо Ви не встигли поснідати вдома — ласкаво просимо! Щоранку до 12.00 оладки з яблуком, млинці, омлети. Готуються при Вас!

Кожен день після 16.00 ми пропонуємо по меню. Духмяні ковбаски, піцца в ассортименті… Чудова закуска до розливного пива.

У Вас мало часу? Бізнес-ланч від 35 грн. в банкетному залі — це саме те, що Вам потрібно. Корпоративна вечірка, банкет, фуршет, семінар або тренінг з кава-паузами та обідом… Банкетний зал завжди до Ваших послуг.

Ласкаво Просимо!

Ресторан «Ferma» — ресторан самообслуговування з найкращими традиціями класичного ресторану.

У головному залі завжди людно та шумно, а за кілька кроків зовсім інша атмосфера. За дверима банкетної зали забуваєш про щоденні клопоти та проблеми, тут панує свято…

Все в дизайні підкреслює легкий романтизм, кожна деталь створює затишок. Вишукані меблі з натуральної деревини, святкові скатертини, тендітний посуд, смачні святкові страви, декоративне освітлення — кожен елемент допомагає поринути у святковий настрій.

Двері нашої банкетної зали завжди гостинно відчинені для проведення фуршетів та святкових банкетів.

Сьогодні свято, а завтра знову до роботи…

Безумовно, одруження — одне за найбільш хвилюючих подій в житті кожної людини. І майже всі мріють відзначити весілля красиво, незвично, в урочистій обстановці. Зробити це Ви можете в стінах ресторану «Ferma».